Умови гарантії

Гарантія на продукцію надається відповідно до чинного законодавства України.

Інтернет-магазин oliviagarden.com.ua надає послуги з гарантійного, післягарантійного, і загальному ремонту перукарських ножиць. Гарантійний ремонт здійснюється відповідно до чинного законодавства України та за наявності правильно заповненого фірмового гарантійного талона.

Експлуатаційні талон перукарських ножиць дає право покупцеві перевірити і випробувати інструмент в роботі протягом 7 робочих днів. Після закінчення даного терміну претензії щодо якості інструменту не розглядаються. Якщо протягом 7 днів у Вас виникли претензії до роботи інструменту, негайно припиніть його використовувати, сповістіть наших менеджерів і поверніть товар для тестування в нашому сервісному центрі і при необхідності обміну на інший товар.

Професійний сервіс.

Ремонт і заточка перукарських ножиць проводиться в спеціалізованому сервісному центрі магазину https://oliviagarden.com.ua/ на обладнанні та верстатах, рекомендованими заводом виробником. Роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями з 20-річним стажем роботи, які пройшли спеціальне навчання і підготовку в центрі обслуговування інструментів заводу-виробника. При цьому застосовуються тільки оригінальні запасні частини та комплектуючі. Ми не займаємося народною творчістю, а всього лише професійно виконуємо свою роботу і несемо за неї відповідальність. На вузли та роботи, застосовані при ремонті, надається окрема гарантія. Післягарантійний ремонт і обслуговування здійснюється на умовах, визначених в гарантійному талоні інструменту.

Для передачі продукції на ремонт зв'язуйтеся з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Бажаємо успіхів в роботі. Команда сервісного центру інтернет-магазину https://oliviagarden.com.ua/