Условия оплаты и доставки товаров в интернет-магазине https://oliviagarden.com.ua/

Доставка і оплата

Компанія Olivia Garden здійснює доставку по всій території України в усі регіони. Відправка замовлень відбувається щодня крім суботи та неділі. Наш магазин пропонує користуватися послугами транспортної компанії "Нова пошта", яка є однією з найшвидших і надійних служб доставки в Україну. Доставка замовлень може займати від 1 до 3 днів, в залежності від регіону, в який доставляється замовлення. Якщо Ви хочете, щоб Ваша посилка була доставлена ​​кур'єром до дверей, то можливо скористатися кур'єрською доставкою Нової пошти. Після оформлення замовлення, узгодивши його з менеджером інтернет-магазину Olivia Garden, Ви отримуєте повідомлення з номером транспортної декларації, по якій Ви зможете відстежити де знаходиться посилка. Вартість доставки залежить від габаритів і оціночної вартості Вашого замовлення.

Оплатити товар Ви можете декількома способами:

  1. Оплата на карту Приват Банку. Цей спосіб є більш вигідним для клієнтів, тому що комісія за послугу переказу коштів становить всього 0,5%.
  2. Післясплата у відділенні Нової пошти. Замовивши відправку і оплату цим способом, Ви зможете оплатить товар при отриманні, але комісія за цю послугу складатиме 2% від суми (оціночна вартість товару) + 20 грн. за оформлення документів.

Інтернет-магазин Olivia Garden є офіційним постачальником оригінальної продукції, саме тому ми надає всі гарантовані зобов'язання по товару і доставки.

Завжди до Ваших послуг, команда інтернет-магазину https://oliviagarden.com.ua/